У ЦЕНТРІ ЖИТТЯ!
ТРЦ 10:00-21:00, Сільпо 08:00-22:30
Карта ТРЦ

Національна фармацевтична мережа «Аптека Доброго Дня» – це зручний формат аптечного сервісу: поєднання традицій класичної аптеки зі швидким обслуговуванням маркету.

Аптеки мають відкриту зону самообслуговування, завдяки якій покупці мають можливість самостійно вибрати відповідний товар для здоров’я, отримавши при цьому кваліфіковану консультацію фахівця.

Основні принципи, на яких грунтується сервіс «Аптека Доброго Дня» – це: сертифікована продукція. Мережа працює тільки з офіційними постачальниками і виробниками, і має необхідні сертифікати якості та реєстрації на весь асортимент; широта вибору товару.

Крім багатого асортименту медикаментів, в аптеках представлені категорії засобів гігієни, реабілітації та медичної техніки. У нас ви знайдете широкий вибір лікувальної косметики, дитячого харчування і аксесуарів, а також товарів для майбутніх мам; кваліфікація і рівень обслуговування фахівців. Всі працівники мережі відповідають високому стандарту, щорічно проходячи відповідну атестацію та курси підвищення кваліфікації.

Мережа завжди намагається запропонувати своїм покупцям тільки вигідні умови покупки – діє зручна Програма Піклування, за допомогою якій ви накопичуєте бонуси і маєте можливість ними розраховуватись.

Покупцям регулярно пропонуються спеціальні ціни на сезонні товари підвищеного попиту, працюють акційні пропозиції на комплексні покупки необхідних медикаментів.

Мережа активно співпрацює із соціальними програмами такими, наприклад, як Orange Card, завдяки яким пацієнти з певними хронічними захворюваннями можуть отримувати спеціальні препарати зі значними знижками.

В мережі працює послуга доставки товару.
Телефон цілодобової гарячої лінії 0 800 500 129.
https://www.add.ua/ua/
https://www.facebook.com/aptekadobrogodnya
https://www.instagram.com/aptekadobrogodnia/

Більше магазинів

Аптека Доброго Дня

Національна фармацевтична мережа

1 поверх

09:00 - 22:00

Подивитись на карті ТРЦ