У ЦЕНТРІ ЖИТТЯ!
ТРЦ 10:00-21:00, Сільпо 08:00-22:00
Карта ТРЦ

Супермен, Бетмен, Залізна людина, Диво-жінка, цей перелік супер героїв можна продовжувати…

З 19 по 21 грудня кожен з нас може стати справжнім героєм в тилу!

Адже одна донація крові рятує життя трьох воїнів.

Запрошуємо вас долучитись до благодійної акції зі здачі крові, що проходитиме у ТРЦ Sky Park на 2-му поверсі з 11:00 до 15:00 за ініціативи Вінницької Асоціації молоді спільно з Вінницьким центром служби крові.

 

Обов’язкові умови для здачі крові:

– Вік від 18 років всі особи, які бажають здати кров понад 60 років, які здають кров вперше на розсуд лікаря суб’єкта системи крові понад 65 років з дозволу лікаря суб’єкта системи крові, що надається під час кожного відвідування

– Маса тіла ≥ 50 кг для донорів цільної крові або компонентів крові, отриманих шляхом аферезу

Рекомендації:

– За 72 години не слід приймати ліки, що розріджують кров, такі як аспірин, анальгін та ін. якщо застосування будь-яких лікарських засобів має місце, то до здавання крові чи компонентів крові донору слід отримати консультацію у медпрацівників центру крові. Це правило не поширюється на гормональні контрацептиви.

– За 48 годин не можна вживати алкоголь.

– Обов’язково потрібно добре виспатися, а в день донації – легко поснідати.

– Рекомендується утриматися від куріння. Рекомендується не палити за годину до і після процедури донації. Отруйна дія нікотину, що потрапила у кров, небезпечна для пацієнтів, особливо для новонароджених. Крім того, це може погано відобразитися на самопочутті донора.

– Не варто вживати в їжу смажене, гостре, солоне, копчене, банани, яйця, молочні продукти і масло. Краще – солодкий чай, морс, компот, мінеральна вода, варення, хліб, сухарі, відварні крупи, риба, овочі, фрукти (крім бананів).

– На здавання крові чи компонентів крові при собі потрібно завжди мати посвідчення особи.

– Під час огляду лікарем перед донацією відверто відповідайте на запитання і не приховуйте інформацію про вживання ліків, алкоголю, наркотичних речовин і перенесені захворювання.

– Гарне самопочуття після здаванням крові чи компонентів крові забезпечать 2 склянки соку або води, випиті перед донацією.

– Дотримання цих нескладних правил особливо важливо перед донаціями крові, тромбоцитів або плазми, їх порушення вплине на якість компонентів крові.

Рекомендується також максимально звільнити день донації від важливих зустрічей і серйозних справ.

Більше новин

Інші новини

Для дітей

25 Січня 2023

Найкраще – дітям!

17 Січня 2023