У ЦЕНТРІ ЖИТТЯ!
ТРЦ 10:00-21:00, Сільпо 08:00-22:30
Карта ТРЦ

Акція до Дня народження ТРЦ Sky Park «Разом ми сила»

Офіційні правила рекламної акції (далі – Акція)  у Торгово-розважальному центрі Sky Park

(надалі – ТРЦ Sky Park) у м. Вінниця, вул. М. Оводова, 51.

В цих Правилах використовуються наступні терміни:

1.1.”Організатор”  – Фізична особа-підприємець Наливайко Аліна Володимирівна діє на підставі запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 01.11.2018р. за № 2 174 000 0000 063671, код ЄДРПО 2904405247, місцезнаходження м. Вінниця, вул. І. Миколайчука, 38 кв. 82.

Організатор має право залучати до проведення окремих частин Акції третіх осіб, та несе відповідальність перед Замовником за виконання третіми особами своїх обов′язків.

“Замовник” – Товариство з обмеженою відповідальністю «АСКОР КОМПАНІ», яке знаходиться за адресою: 01033, м. Київ, вул. Саксаганського, буд. 36 літ. Д.

Мета проведення Акції

Метою проведення Акції є привернення уваги споживачів до ТРЦ Sky Park.

Тривалість та територія (місце) проведення Акції

Покупці, що 24 вересня 2022 року з 10:00 до 18:50 придбають товари у магазинах ТРЦ Sky Park отримають один із 150 (ста п’яти десяти) Призів (подарунків) за участі в безпрограшній лотереї з 12:00 до 19:00 або до моменту закінчення подарунків,  шляхом стирання захисного шару на скретч-карті.

Акція триває з 24 вересня з 10:00 по 24 вересня 2022 року по 19:00 включно або до моменту закінчення Призів (подарунків) (далі – «Період проведення Акції») і складається з наступних етапів:

Етап 1 – здійснюй покупку з 24 вересня 2022 року з 10:00 до 18:50 у будь-якому магазині (окрім супермаркету «Сільпо» та аптеки «Доброго дня»), що знаходяться на території ТРЦ Sky Park товарів на суму від 1 000,00 (одна тисяча гривень 00 копійок) грн одним або двома чеками. Чеки мають бути датовані Періодом проведення Акції.

Етап 2 – пред’явити свій чек та придбаний товар в Період проведення Акції на стійці реєстрації чеків, що знаходитиметься на першому поверсі ТРЦ Sky Park (атріум). 1(один) або сума 2 (двох) чеків  номіналом не менше 1 000 грн (Одна тисяча гривень) – 1(один) Приз (подарунок). 1(один) учасник може отримати максимально 1 (один) Приз (подарунок), незалежно від загальної кількості чеків.

Етап 3 – безпрограшна лотерея. Обирай скретч-карту, стирай захисне покриття та забирай Приз (подарунок), який вказаний на скретч-карті.

Дата розіграшу може бути змінена Організатором/Замовником, про що має бути опубліковано повідомлення на офіційній сторінці ТРЦ Sky Park у соціальній мережі Facebook та на сайті Замовника http://www.skypark.ua/

Акція проводиться у м. Вінниця, на території ТРЦ Sky Park (далі – «Територія проведення Акції»), що знаходиться за адресою: у м. Вінниця, вул. М. Оводова, 51.

Учасники Акції

В Акції можуть брати участь особи, яким виповнилося повних 16 років, не залежно від статі тощо.

Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

Працівники Організатора Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки, торгові представники компаній, що є орендарями ТРЦ Sky Park тощо);

власники та працівники рекламних агентств та партнерів, залучених до організації та проведення Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

працівники ТРЦ Sky Park та працівники магазинів/ресторанів/точок обслуговування тощо, представлених в ТРЦ Sky Park

іноземці та особи без громадянства;

участь в Акції недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

Учасники Акції під час участі у Акції зобов’язуються:

дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;

свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам;

не чинити дій, які ставлять під сумнів правомочність участі такого Учасника у Акції.

Умови участі у Акції

Для того щоб взяти участь у акції, особі, що відповідає вимогам розділу 4 цих Правил, необхідно:

здійснити покупку 24.09.2022  з 10:00 до 18:50 у будь-якому магазині (окрім супермаркету «Сільпо» та аптеки «Доброго Дня»), що знаходяться на території ТРЦ Sky Park товарів на суму від 1 000,00 грн (одна тисяча гривень 00 копійок) 1 (одним) або максимум 2 (двома) чеками. Чеки мають бути датовані Періодом проведення Акції.

показати та надати до реєстрації свій чек та придбаний товар 24 вересня 2022 року на стійці реєстрації чеків, що знаходитиметься на першому поверсі ТРЦ Sky Park (атріум). 1(один) чек або максимум 2 (два) чеки загальним номіналом не менше 1 000,00  грн (одна тисяча гривень 00 копійок)  – 1(один) подарунок. 1 (один) учасник може отримати лише 1 (один) подарунок, незалежно від загальної кількості чеків.

Обрати скретч-карту на стійці реєстрації чеків 24 вересня з 12:00 до 19:00.  Стійка реєстрації знаходиться на першому поверсі ТРЦ Sky Park (перший поверх), стерти захисне покриття та отримати Приз (подарунок), який вказаний на скретч-карті.

В Акції розігрується максимум 150 (сто п’ятдесят) призів.

1 (один) або 2(чеки) загальним номіналом не менше 1 000 грн – 1 (один) подарунок. 1(один) учасник може отримати максимум 1 (один) Приз (подарунок), незалежно від загальної кількості чеків.

Переможець отримує Приз відразу після стирання захисного шару на скретч-карті

У випадку повернення/обміну товару чи послуги –  Приз (подарунок) підлягає поверненню.

В Акції не беруть участь:

Чеки, що вже були зареєстровані.

Сума покупок менше ніж 1 000,00 грн (одна тисяча гривень 00 копійок) 1(одним) або 2(двома) чеками.

Чеки, що датовані не Періодом проведення Акції.

Чеки із супермаркету «Сільпо» та аптеки «Доброго дня».

Призи та порядок їх отримання:

Призи Акції:

еко-сумка –  30 шт

футболка – 20 шт

сертифікат на каву – 30 шт

сертифікат на круасан – 25 шт

печиво – 25 шт

сертифікат на 1 сеанс у кіно на двох (тривалість використання сертифікату 1 місяць, зазначається на сертифікаті ) 20 штук

Розіграш кожного Призу здійснюється шляхом безпрограшної лотереї – вибору скретч-карти, на якій вказано подарунок

Під виграшем мається на увазі отримання можливості придбати відповідний Приз за 1,00 грн.

Для отримання Призу, Учасник повинен мати та на вимогу представника Організатора/Виконавця пред’явити паспорт громадянина України та оригінал/копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків.

Учасник Акції матиме право на отримання виграного Призу після стирання захисного шару на скретч-карті.

Виграшами є виключно вищевказані Призи, отримати їх грошовий еквівалент є недопустимим.

Кількість Призів обмежена – всього 150 одиниць.

8. Інформування Учасників Акції

Детальна інформація про Акцію, офіційні Правила Акції публікуються на сайті http://www.skypark.ua/ та на фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/myskyparkua

9. Персональні дані

Учасник Акції діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Акції бере на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язаних з можливою участю в Акції та отриманням заохочення.

Інформація, що надається Учасниками Акції, відноситься до персональних даних і охороняється відповідно до законодавства України.

Беручи участь в Акції, кожен Учасник свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами, буде їх дотримуватися, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних*, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Організатором/Замовником Акції на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України, зокрема, для проведення рекламної акції згідно з офіційними правилами (визначення переможця, підготовка статистичної інформації тощо).

*Права Учасника як суб’єкта персональних даних. Учасник має право:

на отримання відомостей про місцезнаходження Організатора як володільця/розпорядника його персональних даних;

вимагати від Організатора, як володільця його персональних даних, уточнення своїх персональних даних;

застосовувати передбачені законом засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.

Учасник Акції надає Організатору право здійснювати автоматизовану обробку та включення персональних даних до бази персональних даних, а також інших баз даних, які Організатором буде створено з адміністративною та іншою метою, для забезпечення реалізації відносин, що вимагають обробки персональних даних. При цьому Учасник підтверджує, що Організатор не зобов’язаний повідомляти його про включення його персональних даних до бази персональних даних.

Учасник надає Організатору право передавати його персональні дані в обсязі, що виправдані поставленою метою, третім особам, якщо така передача пов’язана зі здійсненням Організатором своїх обов’язків (у тому числі, але не виключно – надання інформації Замовнику, партнерам Акції, до державних органів, банківських установ тощо), при цьому Учасники погоджуються, що Організатор не буде повідомляти їх, як в письмовій, так і в усній формі, про кожен випадок передачі персональних даних Учасників третім особам.

Беручи участь в Акції, кожен Учасник підтверджує, що він ознайомлений з правами, що стосуються збору, обробки, використання, зберігання і поширення його персональних даних, а також цим підтверджує, що  Організатор та інші треті особи звільнені від зобов’язання направляти Учаснику письмове повідомлення про права, мету збору даних та осіб, яким передаються персональні дані Учасника.

Обробка персональних даних може здійснюватися Організатором самостійно, або може бути передана іншим операторам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності. Персональні дані Учасника Акції зберігаються в базі до їх відкликання за письмовим проханням Учасника Акції. У разі відкликання згоди на обробку персональних даних Учасник не допускається до подальшої участі у Акції.

Організатор/Замовник не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних, розміщених Учасником в анкеті, від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій. Так само як Організатор не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника з розміщення таких персональних даних.

10. Загальні умови Акції.

Всі Призи Акції можуть бути отримані Учасниками Акції лише на умовах цих Правил.

Призи Акції обміну та поверненню не підлягають. Організатор та Замовник не несуть відповідальності, стосовно використання Учасниками Подарунків, після їх одержання Учасником.

Один учасник Акції може отримати не більше трьох Призів.

Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції всі Учасники Акції погоджуються з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.

Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.

Процедура визначення одержувачів Призів не переслідує мети отримання прибутку.

Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за перебігом акції Організатор має право залучати будь-яких третіх осіб. Організатор не несе відповідальності за якість послуг операторів поштового, кур’єрського та телефонного зв’язку.

Ці Правила, а так само як і будь-які зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення Організатором на Інтернет-сайт http://www.skypark.ua/

Організатор Акції залишає за собою право змінювати призовий фонд Акції та години проведення.

Всі Учасники, які приймають участь у Акції, роблять це на власний розсуд та погоджуються з усіма ризиками для здоров’я які можуть виникнути. Прийнявши участь у Акції та отримавши послуги та/чи Призи пов’язані з Акцією, у разі виникнення ускладнень зі здоров’ям, виникнення алергічних реакцій, Учасники повністю відмовляються від будь-яких претензій до Організатора та Замовника Акції.

11. Інші положення:

У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Акції офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх Учасників Акції та не підлягає оскарженню. Рішення Організатора з усіх питань, пов’язаних із проведенням Акції, вважаються остаточними, такими, що не підлягають оскарженню й поширюються на всіх Учасників Акції.

Учасник Акції своєю участю у даній Акції повністю погоджується із Умовами Акції і повинен їх виконувати.

Учасники Акції несуть відповідальність за правильність і достовірність зазначення всієї інформації, що надсилається ними для участі в Акції.

Організатор та Замовник залишають за собою право перевірити документи, які засвідчують вік та особу Учасника.

Учасники Акції розуміють та згодні дотримуватись умови, що вони можуть надавати засобам масової інформації відомості стосовно участі в Акції.

Беручи участь в Акції, Учасник Акції тим самим надає згоду Організатору на збір та обробку його персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Організатор самостійно несе відповідальність за внесення персональних даних в базу персональних даних та їх обробку відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. право публікації (у т. ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

Беручи участь в Акції, Учасник Акції тим самим гарантує дотримання всіх карантинних вимог, обмежень та дій під час оголошення на території місті Вінниця повітряної тривоги, діючих в м. Вінниці в Період проведення Акції, отримання Призу. Учасник Акції несе повну відповідальність за дотримання ним всіх карантинних вимог,  та дій під час оголошення на території місті Вінниця повітряної тривоги, встановлених чинним законодавством України в Період проведення Акції, отримання Призу.

Учасники Акції гарантують наявність у них повноважень на участь у Акції (зокрема, здійснюючи послідовність дій, передбачену цими Правилами), підтверджують та гарантують наявність у них всіх виключних майнових та особистих немайнових авторських та суміжних прав на надані фотокартки, а для осіб з неповною чи обмеженою дієздатністю – належним чином оформленого письмового дозволу від батьків/законних піклувальників на використання зображення в рекламних цілях в рамках Акції, не обмежених часом, територією чи способами використання. Учасники Акції несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України, за порушення прав інтелектуальної власності третіх осіб.

Організатор та Замовник Акції мають право залучати третіх осіб для повного та/або часткового виконання зобов’язань за цими Правилами.

Директор

ТОВ «АСКОР КОМПАНІ»                                                                           Літовченко В.В.

 

Більше новин

Інші новини

НАЙКРАЩЕ – ДІТЯМ!

01 червня початок о 13:00

27 Травня 2024

Мелодійні народні пісні

23 травня о 16:00

21 Травня 2024