У ЦЕНТРІ ЖИТТЯ!
ТРЦ 10:00-21:00, Сільпо 08:30-21:30
Карта ТРЦ

МІЙ ҐАДЖЕТ – МЕРЕЖА МАГАЗИНІВ І СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ТЕХНІКИ APPLE.

Ми знаємо як це, коли хочеш бути в тренді з класним девайсом, щоб все класно працювало і приносило задоволення. Тому основними завданнями «Мій Ґаджет» є: продавати тільки оригінальну якісну техніку, надавати чіткий сервіс і робити чесний ремонт з гарантією.
Працюємо з 2018 року, маємо вже 10 власних магазинів у таких містах: Вінниця, Могилів – Подільський, Луцьк, Нововолинськ, Володимир-Волинський,Червоноград. І це лише початок! Як ти вже здогадався із назви, якщо потрібен новий ґаджет, ми – тут, посміхаємося та махаємо тобі ручками.

Ми по-доброму повернуті на сучасних ґаджетах, IT-трендах та новинках.

ТУТ СПІЛКУЄМОСЬ НА «ТИ», ДОПОМОЖЕМО ДІЗНАТИСЬ ПРО ВСІ НОВИНКИ І ПРИДБАТИ НАЙКРАЩУ ТЕХНІКУ І АКСЕСУАРИ

Ми завжди відкриті до спілкування: розкажемо і покажемо усе, що цікавить. Хочеш вигідно обміняти старий iPhone, і придбати новий по програмі Trade In? Не можеш розібратись з додатками чи побилось захисне скло? Допоможемо у будь-якій життєвій ситуації, підкажемо, як краще і дамо безцінну пораду.
А ще ми спеціалізуємось на ремонті і продажу усієї техніки Apple: iPhone, iPad, MacBook, AppleWatch, iMac. Тому за новеньким девайсом – до нас! І якщо зламався айфон чи інша техніка – теж до нас!
Будемо раді бачити у наших фірмових магазинах «Мій Ґаджет» і на сторінках соцмереж!

«Мій Ґаджет» – твій найкрутіший Apple-друг!

Сайт – mygadget.ua

https://www.instagram.com/mygadgetua/

Більше магазинів

Мій Ґаджет

Техніка Apple та аксесуари

+380 98 88 85 218 1 поверх

10:00-21:00

Подивитись на карті ТРЦ