У ЦЕНТРІ ЖИТТЯ!
ТРЦ 10:00-21:00, Сільпо 08:00-22:30
Карта ТРЦ

Благодійна акція у ТРЦ Sky Park «Люблю ЗСУ»

Офіційні правила акції (далі – Акція) у Торгово-розважальному центрі Sky Park

(надалі – ТРЦ Sky Park) у м. Вінниця, вул. М. Оводова, 51.

1.В цих Правилах використовуються наступні терміни:

1.1.”Організатор” – Фізична особа-підприємець Наливайко Аліна Володимирівна діє на підставі запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 01.11.2018р. за № 2 174 000 0000 063671, код ЄДРПО 2904405247, місцезнаходження м. Вінниця, вул. І. Миколайчука, 38 кв. 82.

Організатор має право залучати до проведення окремих частин Акції третіх осіб, та несе відповідальність перед Замовником за виконання третіми особами своїх обов′язків.

1.2 “Замовник” – Товариство з обмеженою відповідальністю «АСКОР КОМПАНІ», яке знаходиться за адресою: 01033, м. Київ, вул. Саксаганського, буд. 36 літ. Д.

Метою проведення Акції є збір коштів для благодійного фонду «Діани Подолянчук» (далі – також фонд). Всі зібрані кошти будуть використанні для потреб ЗСУ.

Тривалість та територія (місце) проведення Акції

1.3 «Учасники» фізичні особи – громадяни України, які відповідають вимогам, викладеним у п.4 та п.5 цих Правил, та дотримувалися умов цих Правил.

2.Мета проведення Акції

Метою проведення Акції є збір коштів для благодійного фонду «Діани Подолянчук» (далі – також фонд). Всі зібрані кошти будуть використанні для потреб ЗСУ.

3.Тривалість, умови та територія (місце) проведення Акції

Розіграш подарунків відбудеться 11 лютого 2023 року з 16 год. 30 хв. по 17 год. 00 хв. включно або до моменту закінчення Призів (далі – «Період проведення Акції») і складається з наступних етапів серед учасників Акції.

Для того, щоб стати Учасником Акції потрібно:

– 11 лютого 2023 року з 12 год. 00 хв. до 16 год. 30 хв. пожертвувати кошти (далі – задонатити) суму від 200 грн до скриньки фонду чи онлайн на рахунок фонду в присутності промоутера або стати донором крові 11 лютого 2023 року з 11 год. 00 хв. до 16 год. 00хв., заповнити анкету, зберегти відривний талон анкети.

– Розіграш відбудеться 11 лютого 2023 року в період з 16 год. 30 хв. до 17 год. 00 хв. на першому поверсі ТРЦ «Sky Park».

-Присутність  на розіграші необов’язкова – ведучий зателефонує переможцю, а Приз можна забрати пізніше (до 18 лютого 2023 року включно), назвавши ПІБ і показавши відірваний талон анкети адміністратору на інформаційній стійці  ТРЦ «Sky Park», що заходиться на першому поверсі ТРЦ «Sky Park».

-Стійка реєстрації та скринька фонду – знаходяться на першому поверсі ТРЦ «Sky Park»  (вхід з боку вул. М. Оводова, біля ескалатору).

-Донація крові – знаходитиметься на 2-му поверсі ТРЦ Sky Park (вхід з боку М. Оводова).

-Більше пожертвувань (донатів) – більше анкет. Одна людина може кинути необмежену кількість донатів у скриньку фонду або зробити необмежену кількість донатів онлайн в присутності промоутера для фіксації кількості донатів.

 

Дата та час проведення Акції  може бути змінена Організатором/Замовником, про що має бути опубліковано повідомлення на сторінці ТРЦ «Sky Park» у Facebook https://www.facebook.com/myskyparkua.  та на сайті Замовника http://www.skypark.ua/.

Акція проводиться у м. Вінниця, на території ТРЦ «Sky Park» (далі – «Територія проведення Акції»), що знаходиться за адресою:  м. Вінниця, вул. М. Оводова, 51.

-У разі, якщо під час проведення Акції на території м. Вінниця буде оголошено повітряну тривогу – Учасники зобов’язані евакуюватися з території ТРЦ «Sky Park» відповідно до інструкцій, а умови подальшого проведення Акції будуть оголошені адміністрацією ТРЦ «Sky Park» або Організатором/Замовником, про що буде повідомлено на офіційній сторінці ТРЦ «Sky Park» у соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/myskyparkua).

-Учасник Акції, анкета якого буде визначена такою, що отримала можливість виграти Приз, буде повідомлений про це одразу шляхом телефонного дзвінка на номер, що зазначений у Анкеті. Якщо Учасник Акції, що є переможцем не відповів по телефону в момент розіграшу, то такий Приз підлягає повторному розіграшу серед інших Учасників за випадковою ймовірністю шляхом жеребкування серед всіх інших зареєстрованих анкет. Розіграш триває до тих пір, доки Переможець Акції не буде обраний.

4.Учасники Акції

– В Акції можуть брати участь особи, яким виповнилося повних 14 років.

– Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

– працівники Організатора Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки тощо);

Учасники Акції під час участі у Акції зобов’язуються:

-дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;

-свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам;

-не чинити дій, які ставлять під сумнів правомочність участі такого Учасника у Акції.

5.Умови участі у Акції

– У присутності промоутера задонатити суму від 200 грн до скриньки фонду «Діани Подолянчук» , що знаходиться біля стійки реєстрації або онлайн – на рахунок фонду «Діани Подолянчук».

– Або 11 лютого 2023 року стати донором крові у ТРЦ Sky Park.

6.Призи та порядок їх отримання:

Призи Акції:

Подарунки від магазинів-партнерів Акції.

– Під виграшем в Акції мається на увазі отримання можливості придбати відповідний Приз за 1,00 грн.

– Учасник повинен мати та на вимогу представника Організатора/Виконавця пред’явити паспорт громадянина України та оригінал/копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків.

– Учасник Акції матиме право на отримання виграного Призу після демонстрування відривного талону анкети.

– Виграшами є виключно Призи, вказані в п. 6 Акції, їх грошовий еквівалент не видається.

– Кількість Призів Акції обмежена. Інформація про кількість призів буде опублікована на фейсбук сторінці https://www.facebook.com/myskyparkua.

– Отримати свій Приз можна 11 лютого 2023 року під час оголошення результатів ведучим або на інформаційній стійці  що знаходиться на другому поверсі ТРЦ «Sky Park» (вхід з боку вул. М. Оводова) до 18 лютого 2023 року з 10 год. 00 хв. до 19 год. 00 хв., за умови виконання Правил Акції та демонстрування відривного талону анкети та документу, що посвідчує особу.

7.Інформування Учасників Акції

Детальна інформація про Акцію, офіційні Правила Акції публікуються на сайті http://www.skypark.ua/. та на фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/myskyparkua.

8.Персональні дані

– Учасник Акції діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Акції бере на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язаних з можливою участю в Акції та отриманням заохочення.

– Інформація, що надається Учасниками Акції, відноситься до персональних даних і охороняється відповідно до законодавства України.

– Беручи участь в Акції, кожен Учасник свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами, буде їх дотримуватися, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних*, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Виконавцем/Замовником Акції на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України, зокрема, для проведення Акції згідно з офіційними правилами (визначення переможця, підготовка статистичної інформації тощо).

*Права Учасника як суб’єкта персональних даних. Учасник має право:

– на отримання відомостей про місцезнаходження Виконавця як володільця/розпорядника його персональних даних;

– вимагати від Виконавця як володільця його персональних даних уточнення своїх персональних даних;

– застосовувати передбачені законом засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.

– Учасник Акції надає Виконавцеві право здійснювати автоматизовану обробку та включення персональних даних до бази персональних даних, а також інших баз даних, які Виконавцем буде створено з адміністративною та іншою метою, для забезпечення реалізації відносин, що вимагають обробки персональних даних. При цьому Учасник підтверджує, що Виконавець не зобов’язаний повідомляти його про включення його персональних даних до бази персональних даних.

– Учасник надає Виконавцеві право передавати його персональні дані в обсязі, що виправдані поставленою метою, третім особам, якщо така передача пов’язана зі здійсненням Виконавцем своїх обов’язків (у тому числі, але не винятково – надання інформації Замовнику, партнерам Акції, до державних органів, банківських установ тощо), при цьому Учасники погоджуються, що Виконавець не буде повідомляти їх, як в письмовій, так і в усній формі, про кожен випадок передачі персональних даних Учасників третім особам.

– Беручи участь в Акції, кожен Учасник підтверджує, що він ознайомлений з правами, що стосуються збору, обробки, використання, зберігання і поширення його персональних даних, а також цим підтверджує, що  Виконавець та інші треті особи звільнені від зобов’язання направляти Учаснику письмове повідомлення про права, мету збору даних та осіб, яким передаються персональні дані Учасника.

– Обробка персональних даних може здійснюватися Виконавцем самостійно, або може бути передана іншим операторам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності. Персональні дані Учасника Акції зберігаються в базі до їх відкликання за письмовим проханням Учасника Акції. У разі відкликання згоди на обробку персональних даних Учасник не допускається до подальшої участі у Акції.

– Виконавець/Організатор/Замовник не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних, розміщених Учасником в анкеті, від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій. Так само як Виконавець не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника з розміщення таких персональних даних.

9.Загальні умови Акції.

-Всі Призи Акції можуть бути отримані Учасниками Акції лише на умовах цих Правил.

-Призи Акції обміну та поверненню не підлягають. Організатор та Виконавець/Замовник не несуть відповідальності, стосовно використання Учасниками Призів, після їх одержання Учасником.

-Один Учасник Акції може кинути необмежену кількість донатів та заповнити анкети відповідно до кількості донатів.

-Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції всі Учасники Акції погоджуються з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.

-Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.

-Процедура визначення одержувачів Призів не переслідує мети отримання прибутку.

-Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за перебігом Акції Організатор/Виконавець має право залучати будь-яких третіх осіб. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за якість послуг операторів поштового, кур’єрського та телефонного зв’язку.

-Ці Правила, а так само як і будь-які зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення Організатором на Інтернет-сайт http://www.skypark.ua/.

-Організатор/Виконавець Акції залишає за собою право змінювати призовий фонд Акції та години проведення.

-Всі Учасники, які приймають участь у Акції, роблять це на власний розсуд та погоджуються з усіма ризиками для здоров’я які можуть виникнути. Прийнявши участь у Акції та отримавши послуги та/чи Призи пов’язані з Акцією, у разі виникнення ускладнень зі здоров’ям, виникнення алергічних реакцій, Учасники повністю відмовляються від будь-яких претензій до Організатора та Виконавця Акції.

-Учасники Акції зобов’язані мати доступ до телефону (номер, який зареєстрований у анкеті) у день розіграшу 11.02.2023 року. У випадку, коли анкета Учасника Акції якого буде визначена такою, що отримала можливість виграти Приз, Учаснику Акції буде зателефоновано по номеру з анкети. Якщо Учасник Акції, анкета якого буде визначена такою, що отримала можливість виграти Приз та такий Учасник Акції не відповів по телефону в момент розіграшу, тоді такий Приз підлягає повторному розіграшу серед інших Учасників. Виконавець та Замовник не несуть відповідальності за ситуації, коли телефон Учасника Акції не працює чи Учаснику Акції неможливо додзвонитися.

10.Інші положення:

-У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Акції офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх Учасників Акції та не підлягає оскарженню. Рішення Організатора/Виконавця з усіх питань, пов’язаних із проведенням Акції, вважаються остаточними, такими, що не підлягають оскарженню й поширюються на всіх Учасників Акції.

-Учасник Акції своєю участю у даній Акції повністю погоджується із Умовами Акції і повинен їх виконувати.

-Учасники Акції несуть відповідальність за правильність і достовірність зазначення всієї інформації, що надсилається ними для участі в Акції.

-Організатор та Виконавець залишають за собою право перевірити документи, які засвідчують вік та особу Учасника.

-Учасники Акції розуміють та згодні дотримуватись умови, що вони можуть надавати засобам масової інформації відомості стосовно участі в Акції.

-Беручи участь в Акції, Учасник Акції тим самим надає згоду Виконавцю/Організатору на збір та обробку його персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Виконавець/Організатор самостійно несе відповідальність за внесення персональних даних в базу персональних даних та їх обробку відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

-Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. право публікації (у т. ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

-Беручи участь в Акції, Учасник Акції тим самим гарантує дотримання всіх карантинних вимог та обмежень, діючих в м. Києві в Період проведення Акції, отримання Призу. Учасник Акції несе повну відповідальність за дотримання ним всіх карантинних вимог та обмежень, встановлених чинним законодавством України в Період проведення Акції, отримання Призу.

-Учасники Акції гарантують наявність у них повноважень на участь у Акції (зокрема, здійснюючи послідовність дій, передбачену цими Правилами), підтверджують та гарантують наявність у них всіх виключних майнових та особистих немайнових авторських та суміжних прав на надані фотокартки, а для осіб з неповною чи обмеженою дієздатністю – належним чином оформленого письмового дозволу від батьків/законних піклувальників на використання зображення в рекламних цілях в рамках Акції, не обмежених часом, територією чи способами використання. Учасники Акції несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України, за порушення прав інтелектуальної власності третіх осіб.

-Організатор та Виконавець Акції мають право залучати третіх осіб для повного та/або часткового виконання зобов’язань за цими Правилами.

 

Директор

ТОВ «АСКОР КОМПАНІ»                                                                           Літовченко В.В.

 

Більше новин

Інші новини

Передзамовлення на iPhone 15

08 Вересня 2023

Bob Snail у ТРЦ Sky Park

01 Вересня 2023