У ЦЕНТРІ ЖИТТЯ!
ТРЦ 10:00-21:00, Сільпо 08:00-22:30
Карта ТРЦ

Сотні учнів Вінницького ліцею №17 тепер можуть безпечно навчатись завдяки спільним зусиллям благодійного фонду KSE Foundation та групи компаній Dragon Capital: у школі завершено облаштування сучасного укриття вартістю понад півмільйона гривень. Сховище облаштовано в рамках всеукраїнського проєкту “Безпечна освіта” від KSE Foundation.

Спонсором облаштування укриття у Вінницькому ліцеї №17 став торговельний центр Sky Park, що входить до портфелю нерухомості компанії Dragon Capital. ТРЦ Sky Park, розміщуючись у самому серці Вінниці, займає активну позицію в житті міста та ґрунтує свою діяльність на принципах соціальної відповідальності.

Благодійний фонд KSE Foundation за внесок ТРЦ Sky Park не лише облаштував укриття, але й збільшив його площу: вже зараз надійне та світле сховище вміщує 120 людей, а незабаром буде завершено облаштування додаткових приміщень, і загальна місткість зросте більш ніж вдвічі. Всередині є опалення, санвузол та всі необхідні меблі для комфортного навчання. Раніше приміщення слугувало майстернею, де проходили уроки праці. Завдяки цьому соціальному проєкту, до навчання змогла повернутись уся початкова школа і частково – середня.

Вінницький фізико-математичний ліцей №17 працює з 1945 року. Заклад завжди очолював рейтинги у списку шкіл за кількістю переможців олімпіад і, попри війну, його учні продовжують виборювати освітні нагороди. А тепер до них приєднались ще й 78 талановитих переселенців! Одна з них – Ксенія Стрельбицька. 

Учениця виїхала з Маріуполя після окупації міста та знайшла прихисток на Вінниччині. Можливість продовжувати якісне навчання в ліцеї та власна наполегливість допомогли восьмикласниці упродовж лише одного місяця, квітня 2023 року, вибороти золото на Всеукраїнській Юніорській, срібло в Дівочій олімпіаді з інформатики, перше місце на IV eтапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики та III місце на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з математики!

З початком повномасштабного вторгнення росії на територію України освітній заклад закрився та перейшов на дистанційне навчання за допомогою власної освітньої платформи. Весь цей час працівники школи допомагали фронту, плели сітки, ліпили вареники та пельмені, готували до 1000 пиріжків в день для територіальної оборони. 

KSE Foundation і ТРЦ Sky Park пишаються можливістю допомогти ліцею повернутись до офлайн-занять та продовжити виховувати розумне і завзяте покоління українців.

Разом із виходом на офлайн-уроки у школі також запрацювала академія рятувальної служби, де діти вчаться надавати першу медичну допомогу, реакції у надзвичайних ситуаціях та евакуації з приміщення.

Група компаній Dragon Capital є одним із найбільших благодійників всеукраїнського проєкту “Безпечна освіта” від благодійного фонду KSE Foundation. За її підтримки надійні сховища отримають чотири українські школи.

Загалом же на сьогодні KSE Foundation облаштував укриття вже в 21 навчальному закладі України та далі працює над наступними!

Взяти участь у програмі “Безпечна освіта” можна, заповнивши форму за посиланням: https://foundation.kse.ua/safe-education/. На цій же сторінці ви можете зробити благодійний внесок для покращення безпеки шкіл України.

 

 

 

Більше новин

Інші новини

Передзамовлення на iPhone 15

08 Вересня 2023

Bob Snail у ТРЦ Sky Park

01 Вересня 2023