У ЦЕНТРІ ЖИТТЯ!
ТРЦ 10:00-21:00, Сільпо 8:00-23:00
Карта ТРЦ

У новій рекламній кампанії бренду VIF увазі глядачів представлена ​​сучасна урбаністка – модна, успішна молода дівчина, яку «застукали» на брущатих вуличках нашої столиці серед затишних житлових будиночків і кафе. Вона зображена в звичних образах традиційної міської жительки: що поспішає на роботу, насолоджується кавою в невеликому вуличному кафе, а також біжить в грайливому настрої на романтичне побачення. Це ті амплуа, в яких опиняється кожна дівчина щодня!

Тому колекція Весна-Літо 2020 від VIF – це динамічна колекція для кожної з нас! Для тієї, яка щодня стикається з офісними негараздами, яка займається спортом, подорожує, зустрічається з подругами або з нетерпінням чекає побачення! Це колекція, яка відмінно передає хвилю сучасного міста і його динамічну атмосферу.

Рекламна кампанія демонструє, що нова колекція буде доречна для жінок різних типажів і вікових груп. Сумки VIF – must-have у міських модниць. Колекція Spring|Summer 2020 року – це більше, ніж просто модні та практичні сумки та взуття. Це власний шлях самовираження, який може разюче відрізнятися у різних жінок, тому що кожна з них – неповторна особистість з власною історією і поглядами на життя, які обов’язково знаходять відображення в їх образах. А сумка з нової колекції VIF мережі BAGSetc – це лише вдалий інструмент для самовираження, що дозволяє при цьому завжди залишатися самою собою.

Чекаємо на Вас у ТРЦ Sky Park, 2-й поверх, магазин BAGSetc.

Більше новин

Інші новини

Правила розіграшу iPhone 11

01 Вересня 2020

Кoроткі правила розіграшу iPhone11

01 Вересня 2020