У ЦЕНТРІ ЖИТТЯ!
ТРЦ 10:00-21:00, Сільпо 8:00-23:00
Карта ТРЦ

Акція в ТРЦ Sky Park

1. Організатор та Виконавець Акції

Організатором Акції є ТОВ «АСКОР КОМПАНІ», код ЄДРПОУ 39171589 (далі – «Організатор»). Місцезнаходження Організатора і адреса для кореспонденції: 01054, м. Київ, вул. Саксаганського, буд. 36, літ. Д.

Виконавцем Акції є ТОВ «АДА-ТРЕЙДІНГ», код ЄДРПОУ 38375319. Місце знаходження Виконавця: м. Київ, вул. Машинобудівна, 35-А.

Партнер Акції, що надає  Приз є турагенція «Мер-Ка-Ба»,  діяльність якої здійснюється ФОП Даришина Олена Михайлівна, код ЄДРПОУ: 2997904447 (надалі – «турагенція «Мер-Ка-Ба»). Місцезнаходження Партнера: 21050, м. Вінниця, вул. М. Оводова, буд. 51, ТРЦ «Sky Pakr».

2. Мета проведення Акції

Метою проведення Акції є привернення уваги споживачів до ТРЦ «Sky Park» та до партнера Акції – турагенції «Мер-Ка-Ба».

3. Зміст, тривалість та територія (місце) проведення Акції

Зміст Акції – розіграш Призу від партнера Акції турагенції «Мер-Ка-Ба» *

Акція триває з 10 год. 00 хв. 01 лютого 2020 року по 18 год. 55 хв. 14 лютого 2020 року включно (далі – «Період проведення Акції») і складається з наступних етапів:

Етап 1 – здійснення покупки в період з 01 лютого 2020 року по 14 лютого 2020 року включно у будь-якому магазині (окрім супермаркету «Сільпо»), що знаходиться на території ТРЦ «Sky Park», товарів або послуг на суму від 500,00 (п’ятсот гривень 00 копійок) грн. одним чеком (сума якого має бути від 500,00 (п’ятсот гривень 00 копійок) або декількома чеками (загальна сума яких має бути від 500,00 (п’ятсот гривень 00 копійок) грн. Сумувати можна максимум три чеки. Чеки мають бути датовані  вищевказаним періодом Етапу І проведення Акції.

Етап 2 – реєстрація чеків відбувається шляхом заповнення анкети 01, 02, 08, 09 лютого 2020 року з 15 год. 00 хв. по 20 год. 00 хв.  та 14 лютого 2020 року з 14 год. 00 хв. по 18 год. 55 хв. на стійці реєстрації чеків, що знаходитиметься на другому поверсі ТРЦ «Sky Park». На один чек, сума якого  від 500,00 (п’ятсот гривень 00 копійок) грн. можна зареєструвати лише одну анкету.

Етап 3 – старт розіграшу Призу розпочнеться з 19 год. 00 хв. й буде тривати до 19 год. 30 хв., і проводитиметься 14 лютого 2020 року на другому поверсі в ТРЦ «Sky Park».

Акція проводиться у м. Вінниця, на території ТРЦ «Sky Park» (далі – «Територія проведення Акції»), що знаходиться за адресою: 21050, м. Вінниця, вул. М. Оводова, буд. 51, ТРЦ «Sky Pakr».

*Під Призом від Партнера Акції турагенції «Мер-Ка-Ба» мається на увазі можливість придбати за 1,00 грн. сертифікат на романтичну подорож під назвою «Прекрасна венеціанка! Відень, Верона, Будапешт!» від Партнера Акції турагенції «Мер-Ка-Ба».

4. Учасники Акції

В Акції можуть брати участь особи, яким виповнилося повних 16 років.

Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

працівники Організатора, Виконавця, Партнера Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки тощо);

власники та працівники рекламних агентств та партнерів, залучених до організації та проведення Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

працівники ТРЦ «Sky Park» та працівники магазинів/ресторанів/точок обслуговування тощо, представлених в ТРЦ «Sky Park»;

іноземці та особи без громадянства;

участь в Акції недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

Учасники Акції під час участі в Акції зобов’язуються:

дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;

свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції;

не чинити дій, які ставлять під сумнів правомочність участі такого Учасника у Акції.

5. Умови участі в Акції

Для того, щоб взяти участь в Акції, особі, що відповідає вимогам розділу 4 цих Правил, необхідно: здійснити покупку в період з  01 лютого 2020 року по 14 лютого 2020 року включно у будь-якому магазині (окрім супермаркету «Сільпо»), що знаходиться на території ТРЦ «Sky Park» товарів або послуг на суму від 500,00 (п’ятсот гривень 00 копійок) грн. одним чеком або декількома чеками, загальна сума яких перевищує 500,00 (п’ятсот гривень 00 копійок) грн. Сумувати можна максимум три чеки. Чеки мають бути датовані періодом Етапу І проведення Акції . На один чек, сума якого  від 500,00 (п’ятсот гривень 00 копійок ) грн. можна зареєструвати лише одну анкету. Кількість анкет не обмежена

зареєструвати свої чеки. Реєстрація чеків відбувається шляхом заповнення анкети 01, 02, 08, 09 лютого 2020 року з 15 год. 00 хв. по 20 год. 00 хв. та 14 лютого 2020 року з 14 год. 00 хв. по 18 год. 55 хв. на стійці реєстрації чеків, що знаходиться на другому поверсі ТРЦ «Sky Park». На один чек, сума якого більша 500,00 (п’ятсот гривень 00  копійок) грн. можна зареєструвати лише одну анкету. Учасник акції повинен зберігати номерний відривний талон, який Учасник Акції отримує після заповнення анкети та чек або чеки, які учасник Акції реєстрував.

бути особисто присутнім та мати з собою документ, який посвідчує особу, на старті розіграшу Призу, який розпочнеться з 19 год. 00 хв. по 19 год. 30 хв. на другому поверсі в  ТРЦ «Sky Park» 14 лютого 2020 року.

6. В акції не беруть участь:

Чеки, що вже були зареєстровані.

Сума двох або трьох чеків яка менша 500,00 (п’ятсот гривень 00 копійок) грн.

Чеки, що датовані не періодом з  01 лютого 2020 року по 14 лютого 2020 року включно.

Чеки із супермаркету «Сільпо»

7. Приз та порядок його отримання:

Призом Акції є:

Сертифікат на автобусний тур тривалістю 5 днів під назвою «Прекрасна венеціанка! Відень, Верона, Будапешт!» від Партнера Акції турагенції «Мер-Ка-Ба».  (ФОП Даришина Олена Михайлівна, 21050, м. Вінниця, вул. М. Оводова, буд. 51, ТРЦ «Sky Pakr».).

8. Важливо:

Переможець Акції повинен активувати  Сертифікат від парнера Акції турагенції «Мер-Ка-Ба» у офісі турагенції «Мер-Ка-Ба», що знаходиться в ТРЦ «Sky Park» до 28 лютого 2020 року. Під активацією мається на увазі обрати і оформити тур на будь-яку зручну дату, узгоджену з турагенцією «Мер-Ка-Ба».

Цей сертифікат діє лише в офісі партнера Акції мережі «Мер-Ка-Ба» за адресою: 21050, м. Вінниця, вул. М. Оводова, буд. 51, ТРЦ «Sky Pakr» .

Переможець Акції не має права передавати сертифікат третім особам.

Обмін сертифікату на грошові кошти, а також повернення коштів за сертифікат не здійснюється.

У випадку втрати – сертифікат не поновлюється.

Переможець Акції та супроводжуючі його особи зобов’язані мати документи, які надають їм право на виїзд за кордон згідно туру (країна та період подорожі).

Маршрут та кількість днів туру може змінюватися в залежності від обраних дат туру.

*Під Призом партнера Акції від турагенції «Мер-Ка-Ба» мається на увазі можливість придбати за 1,00 грн. сертифікат на автобусний тур під назвою «Прекрасна венеціанка! Відень, Верона, Будапешт!» від Партнера Акції турагенції «Мер-Ка-Ба».  (ФОП Даришина Олена Михайлівна, 21050, м. Вінниця, вул. М. Оводова, буд. 51, ТРЦ «Sky Park»), для чого переможець акції повинен надати свої паспортні та контактні дані, а також зробити фотографію із Призом одразу після розіграшу (фото робить представник турагенції «Мер-Ка-Ба» або представник Організатора чи Виконавець).

Виграти (отримати) Приз може виключно той Учасник Акції, який присутній на розіграші Призу  в місці, у час та дату, що передбачені цими Правилами.

Під виграшем Призу мається на увазі отримання можливості придбати вказаний в цих Правилах Приз від партнера Акції турагенції «Мер-Ка-Ба» за 1,00 грн.

Для визначення Переможця Призу, всі зареєстровані Анкети поміщаються до лототрону. Далі Ведучий заходу обирає рандомно (навмання) дитину, та запрошує її до місця проведення розіграшу, Ведучий заходу обертає лототрон та перемішує Анкети, а дитина дістає одну Анкету, в якій вказано особисті дані Переможця та номер Анкети саме ця анкета вважається анкетою, що визначає Переможця Призу.

Для отримання Призу Учаснику Акції необхідно пред’явити паспорт громадянина України та номерний відривний талон, який Учасник Акції отримує після заповнення анкети та чек або чеки, які учасник Акції реєстрував. Учасник Акції не має права передавати іншим особам відривний талон. Порядковий номер відривного талона повинен збігатися з порядковим номером анкети, яка в свою чергу, була визначена Організатором та/або Виконавцем як виграшна. Відсутність в Учасника Акції відривного талона з порядковим номером зареєстрованого чеку або чеків може бути підставою для відмови у видачі Призу.

Брати участь в Акції можна тільки особисто, не допускається участь в Акції від імені інших осіб, через представників,  по довіреності або анонімно.

Партнер Акції, Організатор або Виконавець залишає за собою право замінити Приз на рівноцінний без додаткового узгодження та попередження про це Учасників акції. Заповненням Анкети Учасники Акції підтверджують, що погоджуються з даною умовою.

Для отримання Призу, Учасник Акції повинен мати, та на вимогу представника Організатора/Виконавця пред’явити паспорт громадянина України.

Виграшем за Акцією є виключно вищевказаний Приз, отримати його грошовий еквівалент є недопустимим.

Кількість Призів обмежена одним Призом – сертифікат на автобусний тур під назвою «Прекрасна венеціанка! Відень, Верона, Будапешт!» від Партнера Акції турагенції «Мер-Ка-Ба».  (ФОП Даришина Олена Михайлівна, 21050, м. Вінниця, вул. М. Оводова, буд. 51, ТРЦ «Sky Pakr».)

8. Інформування учасників Акції

Детальна інформація про Акцію, офіційні Правила Акції публікуються на сайті www.skypark.ua/

9. Персональні дані

Учасник Акції діє особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасник Акції бере на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов’язаних з можливою участю в Акції та отриманням Призу.

Інформація, що надається Учасниками Акції, відноситься до персональних даних і охороняється відповідно до законодавства України.

Беручи участь в Акції, кожен Учасник свідчить і підтверджує, що ознайомлений і повністю згоден з цими Правилами, буде їх дотримуватися, що він ознайомлений з правами, які стосуються його персональних даних*, а також з тим, що його добровільно надані персональні дані є згодою на їх обробку Виконавцем Акції на свій розсуд будь-якими способами з маркетинговою та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України, зокрема, для проведення  даної Акції згідно з офіційними правилами (визначення переможця, підготовка статистичної інформації тощо).

*Права Учасника як суб’єкта персональних даних. Учасник має право:

– на отримання відомостей про місцезнаходження Виконавця як володільця/розпорядника його персональних даних;

– вимагати від Виконавця як володільця його персональних даних уточнення своїх персональних даних;

– застосовувати передбачені законом засоби правового захисту, в разі порушення законодавства про захист персональних даних.

Учасник Акції надає Виконавцеві право здійснювати автоматизовану обробку та включення персональних даних до бази персональних даних, а також інших баз даних, які Виконавцем буде створено з адміністративною та іншою метою, для забезпечення реалізації відносин, що вимагають обробки персональних даних та пов’язані з проведенням Акції. При цьому Учасник підтверджує, що Виконавець не зобов’язаний повідомляти його про включення його персональних даних до бази персональних даних.

Учасник надає Виконавцеві право передавати його персональні дані в обсязі, що виправдані поставленою метою, третім особам, якщо така передача пов’язана зі здійсненням Виконавцем своїх обов’язків (у тому числі, але не винятково – надання інформації до державних органів, банківських установ тощо) і це пов’язане з проведенням Акцією, при цьому Учасник погоджується, що Виконавець не буде повідомляти його, як в письмовій, так і в усній формі, про кожен випадок передачі персональних даних Учасника третім особам.

Беручи участь в Акції, кожен Учасник підтверджує, що він ознайомлений з правами, що стосуються збору, обробки, використання, зберігання і поширення його персональних даних, а також цим підтверджує, що  Виконавець та інші треті особи звільнені від зобов’язання направляти Учаснику письмове повідомлення про права, мету збору даних та осіб, яким передаються персональні дані Учасника.

Обробка персональних даних може здійснюватися Виконавцем самостійно, або може бути передана іншим операторам на підставі договору з умовою збереження конфіденційності. Персональні дані Учасника Акції зберігаються в базі до їх відкликання за письмовим проханням Учасника Акції. У разі відкликання згоди на обробку персональних даних Учасник не допускається до подальшої участі у Акції.

Виконавець/Організатор не несе будь-якої відповідальності за захист персональних даних, розміщених Учасником в анкеті, від неправомірного або випадкового доступу до них, знищення, перекручення, блокування, копіювання, поширення персональних даних, а також інших неправомірних дій. Так само як Виконавець не несе будь-якої відповідальності за порушення прав третіх осіб в результаті дій Учасника з розміщення таких персональних даних.

10. Загальні умови Акції

Приз Акції може бути отриманий Учасником Акції лише на умовах цих Правил.

Приз Акції обміну та поверненню не підлягає. Організатор та Виконавець не несуть відповідальності стосовно використання Учасником Призу, після його одержання Учасником.

Один Учасник Акції може отримати лише один  Приз.

Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції всі Учасники Акції погоджуються з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.

Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.

Процедура визначення одержувача Призу не переслідує мети отримання прибутку.

Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за перебігом акції Організатор/Виконавець має право залучати будь-яких третіх осіб. Організатор/Виконавець не несуть відповідальності за якість послуг операторів поштового, кур’єрського та телефонного зв’язку.

Ці Правила, а так само як і будь-які зміни до них, включаючи зміни стосовно строків отримання Призу, набувають чинності з моменту їх розміщення Організатором на Інтернет-сайт www.skypark.ua

Організатор/Виконавець Акції залишає за собою право змінювати умови Акції, призовий фонд Акції та/або окремих видів призів Акції, або включити в Акцію додаткові призи, не передбачені цими Правилами.

Всі учасники, які приймають участь у Акції, роблять це на власний розсуд та погоджуються з усіма ризиками для здоров’я які можуть виникнути. Прийнявши участь в Акції та отримавши послуги та/чи приз пов’язані з Акцією, у разі виникнення ускладнень зі здоров’ям, виникнення алергічних реакцій, учасники повністю відмовляються від будь-яких претензій до Організатора та Виконавця акції.

11. Інші положення:

У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Акції офіційним визнається тлумачення Організатора, яке є остаточним і обов’язковим для всіх Учасників Акції та не підлягає оскарженню. Рішення Організатора/Виконавця з усіх питань, пов’язаних із проведенням Акції, вважаються остаточними, такими, що не підлягають оскарженню й поширюються на всіх Учасників Акції.

Учасник Акції своєю участю у даній Акції повністю погоджується із Умовами Акції і повинен їх виконувати.

Учасники Акції несуть відповідальність за правильність і достовірність зазначення всієї інформації, що надсилається ними для участі в Акції.

Організатор та Виконавець залишають за собою право перевірити документи, які засвідчують вік та особу Учасника.

Організатор та Виконавець не несуть відповідальності за роботу і будь-які помилки операторів поштового зв’язку та кур’єрських служб, внаслідок яких поштові відправлення не надійшли, надійшли із запізненням, їх було загублено чи пошкоджено; за настання обставин непереборної сили.

Учасники Акції розуміють та згодні дотримуватись умови, що вони можуть надавати засобам масової інформації відомості стосовно участі в Акції та отримання заохочення лише за наявності окремої в кожному випадку письмової згоди Організатора.

Беручи участь в Акції, учасник Акції тим самим надає згоду Виконавцю/Організатору на збір та обробку його персональних даних, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних». Виконавець/Організатор самостійно несе відповідальність за внесення персональних даних в базу персональних даних та їх обробку відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації Організатором/Виконавцем Акції з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинного законодавства України (у т. ч. шляхом передачі третім особам), зокрема на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в т. ч. право публікації (у т. ч. його імені і зображення, що вміщене у фотографії) у ЗМІ, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв’ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т. ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором/Виконавцем Акції та/або будь-якою третьою особою. Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

Учасники Акції гарантують наявність у них повноважень на участь у Акції (зокрема, здійснюючи послідовність дій, передбачену цими Правилами), підтверджують та гарантують наявність у них всіх виключних майнових та особистих немайнових авторських та суміжних прав на надані фотокартки, а для осіб з неповною чи обмеженою дієздатністю – належним чином оформленого письмового дозволу від батьків/законних піклувальників на використання зображення в рекламних цілях в рамках Акції, не обмежених часом, територією чи способами використання. Учасники Акції несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України, за порушення прав інтелектуальної власності третіх осіб.

Організатор та Виконавець Акції мають право залучати третіх осіб для повного та/або часткового виконання зобов’язань за цими Правилами.

 

 

Більше акцій

Інші акції

Знижки – до 50% у BROCARD

Акція діє з 01.09.2020 до 30.09.2020

09 Вересня 2020

AURUM – МРІЙ СМІЛИВО

Акція діє з 01.09.2020 до 05.10.2020

09 Вересня 2020