У ЦЕНТРІ ЖИТТЯ!
ТРЦ 10.00-22.00, Сільпо 8.00-23.00
Карта ТРЦ

«Паспортний сервіс» –  це офіційно зареєстрований знак для товарів, робіт і послуг державного підприємства «Документ» (утворено 11 серпня 2003 року), що входить до сфери управління Державної міграційної служби України (ДМС)

«Паспортний сервіс» –  це центр обслуговування громадян, де за європейськими стандартами, оминувши корупційні ризики, кожен може оформити біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон, паспорт громадянина України у вигляді ID-картки, посвідку для тимчасового або постійного перебування на території України іноземців та осіб без громадянства, оформлення довідки про відсутність або наявність судимості, проставлення апостилю, отримання страхових продуктів.

На сьогодні функціонують 28 таких центрів і планується подальший розвиток їх мережі.

Центри мають необхідну кількість підготовлених фахівців, які забезпечують високу організацію продуктивної роботи у зручний для відвідувачів час прийому: з 9:00 до 18:00 без перерви шість днів на тиждень (у суботу з 9:00 до 13:00). Середня тривалість перебування клієнта у приміщенні Центру становить близько 20 хвилин з урахуванням часу, необхідного на оплату послуг.

Центри забезпечені необхідним обладнанням, оснащені сучасними меблями, кондиціонерами, системою електронної черги, платіжними і банківськими терміналами, загальнодоступним Wi-Fi. Про готовність документів клієнт повідомляється за допомогою SMS-повідомлення.

https://pasport.org.ua

Більше магазинів

Паспортний сервіс ДП «Документ»

Центр обслуговування громадян підвищеного комфорту

+380 95 59 78 777 5 поверх

9:00-18:00

Подивитись на карті ТРЦ